O sklepie

MojeIndyki.pl to pierwszy na rynku sklep internetowy z preparatami dla drobiu, który powstał z myślą o Hodowcach indyków. To nowy sposób dokonywania zakupu preparatów. Jest przeznaczony dla osób przedsiębiorczych, samodzielnych i niezależnych! To rozwiązanie na miarę XXI wieku.
 
Sklep MojeIndyki.pl jest:

  • Oszczędny – kupując na MojeIndyki.pl omijasz pośredników w postaci przedstawicieli handlowych, hurtowni czy lekarzy weterynarii, którzy narzucając swoją marżę zawyżają ceny produktów. Bądź sprytny – to, co możesz kupuj sam i oszczędzaj!
  • Wygodny – zamówienie możesz złożyć na naszej stronie 24 h na dobę, przez 365 dni w roku, bez wychodzenia z domu.
  • Praktyczny – wszystkie dostępne u nas preparaty są podzielone wg kategorii związanych z chowem indyków i odpowiadają specyfice tej grupy drobiu. Dzięki temu możesz szukać wśród produktów na konkretny okres, czy problem. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz wiele cennych porad i wskazówek z zakresu hodowli indyków!
  • Elastyczny – w każdej chwili możesz nas poinformować, czego potrzebujesz, a czego nie znalazłeś na liście dostępnych artykułów. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze ceny u producentów, a Ty będziesz mógł taniej niż dotychczas kupować swoje ulubione preparaty!

Mamy nadzieję, że MojeIndyki.pl – Internetowy Sklep Hodowcy stanie się Twoim miejscem w sieci. Odwiedzaj nas jak najczęściej, rób zakupy i oszczędzaj !

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.