Czas realizacji zamówienia

Jednym z najważniejszych celów sklepu MojeIndyki.pl jest wysoka jakość i szybkość obsługi klienta, dlatego kładziemy duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówiony towar.

  • Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania + czas dostawy.

Czas przygotowania - Staramy się skompletować i wysyłać zamówienie w ciągu 24 godzin. Jeżeli występuje trudność z dostępnością jakiegoś towaru natychmiast informujemy Państwa o tym fakcie przedstawiając przypuszczalny termin realizacji.

  • Czas dostawy – z reguły wynosi około 1-2 dni.

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo e-maila z jego potwierdzeniem oraz numerem zamówienia. Nasz system pozwala śledzić zamówienie, dzięki czemu każdy klient ma możliwość kontrolowania zmian statusu danego zamówienia. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać zakładkę "Zamówienia".
 
ostatni miesiąc: 93 % zamówień było u Klienta następnego dnia od złożenia zamówienia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.