Pan Kurczak Poleca

Viroxil F 2l

Naturalna siła rażenia - przeciwbakteryjna, przeciwwirusowa i przeciwgrzybicza.

Nasza cena: 175.00 zł (162.04 zł netto)
Cena rynkowa: 197.21 zł
Waga: 2 kg
 
Dr Gulgot poleca

Pamiętaj!!!

Substancje ziołowe stosowane w żywieniu drobiu często wspomagają działanie antybiotyków oraz łagodzą skutki ich podawania, co ma bezpośredni wpływ na wyniki osiągane przez Twoje stado.

 

Opinia sklepu o produkcie

Viroxil F jest mieszanką paszową uzupełniającą wspomagającą działanie leków w walce z bakteriami i wirusami w hodowli drobiu. Viroxil zawiera olejki i ekstrakty pochodzenia roślinnego w bardzo wysokim stężeniu. Substancje aktywne takie jak fitoncydy i saponiny (terpinen, chelidonina, cyneol, felandren, berberyna, himachalol) zawarte w olejku z drzewa herbacianego, wyciągu z glistnika jaskółcze ziele, lebiodki pospolitej (tymol, karwakol) i eugenolu posiadają działanie antybakteryjne i antywirusowe.
Viroxil F zawiera "komplex F", który jest autorskim połączeniem substancji czynnych produktu.

Substancje aktywne pochodzenia roślinnego mogą stanowić skuteczne wsparcie i alternatywę w walce z wirusami i bakteriami w hodowli drobiu. Tego typu rozwiązania szczególnie polecane są przy zakażeniach przewodu pokarmowego oraz układu oddechowego.

Olejek z drzewa herbacianego wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.  Działa szczególnie skutecznie na bakterie Gramm dodatnie i Gramm ujemne.

Produkt jest przeznaczony dla wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu.

Wskazania

Viroxil F zaleca się stosować aby:

  • wspierać walkę z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi
  • pobudzić mechanizmy obronne ptaków
  • wspierać układ oddechowy i pokarmowy ptaków
  • łagodzić skutki podawania antybiotyków
  • minimalizować spadek kondycji ptaków na skutek infekcji

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Viroxil F zaleca się podawać w ilości 300-400ml/1000l wody pitnej przez okres 3-7 dni. Podanie można skoncentrować w 1/2 ilości wypijanej wody.

Produkt nie jest lekiem.

 

Skład:

1l Viroxil F zawiera:

Materiały paszowe: glikol propylenowy )13.11.1) (C3H802), chlorek potasu (11.5.1) (KCl)

Dodatki zootechniczne: olejek z goździkowca wonnego (CoE 188) 70 000mg, olejek z drzewa herbacianego (CoE 275) 50 000mg, olejek z lebiodki pospolitej (CoE 317) 50 000mg, wyciąg z glistnika jaskółcze ziele (CoE 122) 30 000mg.

Składniki analityczne: popiół surowy 1%, białko surowe 2%, włókno surowe 0%, oleje i tłuszcz surowy 0%, lizyna 0%, metionina 0%

Wet. Nr Prod. alfaPL30250001p.

 

Producent

Herballine

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.