Twenty One 0,5 kg

Twenty One WP to doskonały środek owadobójczy na pleśniakowca i muchy na fermach drobiu.

Nasza cena: 161.36 zł (149.41 zł netto)
Cena rynkowa: 199.79 zł
Waga: 0 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Twenty One WP to preparat owadobójczy używany do zwalczania dorosłych osobników pleśniakowca, owadów latajacych - much, komarów na fermach drobiu, chlewnich i innych w budynkach inwentarskich. Tylko 20% żyjących dorosłych owadów jest widocznych, pozostałe 80% populacji jest ukryte lub nie można ich zauważyć, gdyż występują pod postacją jaj, poczwarek lub larw.

Twenty One WP zawiera komponenty wabiące owady, oraz azamethiphos który zabija owady. Proszek owadobójczy o szybkim i długim działaniu - czasu w przypadku much działa nawet powyżej 3 miesięcy, a pleśniakowców do 6tygodni..

Twenty One można stosować poprzez malowanie pędzlem lub oprysk.

Wskazania

Twenty One WP stosuj w celu zwalczenia inwazji pleśniakowców i much na fermach drobiu, trzody chlewnej i w innych budynkach inwentarskich.

Informacje producenta

Stosowanie:

Twenty One stosuj w ilościach:

 1. Pleśniakowiec
  - malowanie - 500g preparatu rozpuścić w 0,5l wody, aż do uzyskania formy płynnej cieczy łatwej do rozprowadzenia i nakładania pędzlem. Ta ilość wystarczy na pokrycie 5-10m2. W przypadku braku możliwości naniesienia    preparatu lub istneje prawdopodobieństwo odbarwienia malowanych elementów można roztwór nałożyć na tekturę lub cienką deskę i wyłożyć lub powiesić przy suficie.
  - oprysk - 1kg  na 50l wody i ta ilośc wystarcza na oprysk 1000m
 2.  Muchy
  - malowanie - 0,5kg preparatu na 0,5l wody
  - oprysk - 125g preparatów na 5l wody, wystarczy to na oprysk 100m2 powierzchni

Stosowanie:

Twenty One WP można stosować w 2 foramch:

 • malowanie - stosuj w miejscach, na których gromadzą się owady tj. klatki, ramy okienne, listwy i inne miejsca gromadzenia się owadów
 • oprysk - można stosować na całej powierzchni budynków

Skład:

Substancją czynna Twenty One jest 10% Azamathiphos

Producent

Belgagri

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.