Silivet 5 l

Silivet zapewnia skuteczną regenerację wątroby po leczeniu i zatruciach. Pobudza wytwarzanie i wydzielanie żółci co skutecznie poprawia trawienie składników paszowych i wpływa pozytywnie na tygodniowe przyrosty.

Nasza cena: 310.00 zł (287.04 zł netto)
Cena rynkowa: 323.34 zł
Waga: 5.5 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Działa regeneracyjnie na wątrobę w sytuacjach, gdy doszło do uszkodzenia jej komórek budulcowch np. w przypadku chorób wirusowych lub bakteryjnych, spożycia toksyn lub podania leków działających hepatotoksycznie itp. Podany profilaktycznie ogranicza negatywne działanie wymienionych czynników.Sstymuluje także produkcję żółci oraz przywraca równowagę przemian metabolicznych wątroby.

Głównym składnikiem czynnym Silivet'u jest wodny wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum). Związki czynne tej rośliny mają niezwykle silne działanie regeneracyjne na komórki wątroby. Działanie osłaniające na wątrobę wykazuje również witamina C zawarta w preparacie, ponieważ uczestniczy w procesie rozkładania trucizn, które dostały się do organizmu.

Wskazania

Silivet podawaj w następującyh sytuacjach:

  • w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach wątroby,
  • po stosowaniu leków,
  • w przypadku spadku wagi stada,
  • wspomagająco w zatruciach związkami uszkadzającymi miąższ wątrobowy,

Informacje producenta

Stosowanie:

Silivet stosuj w dawce 1-2 litry / 1000 l wypijanej wody, przez okres 4-5 dni.

Skład:

1 litr preparatu Silivet zawiera: Wyciąg z owocu ostropestu plamistego 7,0 g; Glukoza 5,0 g; Witamina C 1,0 g; Nośnik do 1000 ml.

Producent

Biofactor

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.