Rapicid 5 l

Rapicid to preparat myjąco-dezynfekujący o szerokim spektrum działania: bakterie, wirusy i grzyby oraz ich przetrwalniki. Można go stosować w obecności zwierząt.

Nasza cena: 379.00 zł (350.93 zł netto)
Cena rynkowa: 436.00 zł
Waga: 5.5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Połączenie preparatu dezynfekującego z detergentem. Niszczy wirusy, grzyby i bakterie. Posiada właściwości myjące. Inaktywuje m.in. wirus choroby Newcastle, choroby Mareka, grzybnie i przetrwalniki Aspergillus fumigatus, Candida albicans i Microsporum canis.

Rapicid zawiera środki powierzchniowo czynne, łatwo penetruje powierzchnie porowate i trudne do odkażenia. Roztwory robocze preparatu są stabilne i nie tracą aktywności w obecności substancji i zanieczyszczeń organicznych ani w niskich temperaturach. Jest niskotoksyczny, nie jest żrący i ulega biodegradacji.

Informacje producenta

Stosowanie:

Rapicid można stosować w postaci roztworów do polewania, spryskiwania, wycierania lub zanurzania odkażanych przedmiotów, zamgławiania pomieszczeń z użyciem urządzeń wysokociśnieniowych oraz nasączania mat dezynfekcyjnych i wypełniania basenów przejazdowych.

  • Dezynfekcja w ogniskach chorób – roztwór 1:100/200
  • Dezynfekcja ogólna, maty dezynfekcyjne, baseny przejazdowe – roztwór 1:400
  • Zamgławianie pomieszczeń w obecności zwierząt – roztwór 1:500
  • Odkażanie narzędzi i wyposażenia – roztwór 1:600
  • Sanityzacja wody pitnej dla zwierząt – roztwór 1:2500

Utrata żółtego koloru przez roztwór roboczy wskazuje na konieczność jego wymiany.
 

Skład:

Rapicid zawiera: Jod aktywny; Kwas fosforowy; Kwas siarkowy; Woda; Środki powierzchniowo czynne.

Producent

Pfizer Animal Health Group

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.