QuickBayt Spray 1 kg

Quickbayt Spray to granulat przeznaczony do przygotowywania roztworu roboczego stosowanego w celu zwalczania owadów latających.

Nasza cena: 340.60 zł (315.37 zł netto)
Cena rynkowa: 372.78 zł
Waga: 1 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Quickbayt Spray jest preparatem przeznaczonym do zwalczania owadów latających- głównie much. Można go stosować w budynkach inwentarskich- w tym oczywiście kurnikach, jak również innych pomieszczeniach gospodarczych, magazynowych, na podwórkach itp.

Nowy mechanizm działania wśród preparatów biobójczych!

Substancją czynna zawarta w preparacie Quickbayt Spray jest imidachloprid, związek o działaniu układowym ( działa za pośrednictwem układu pokarmowego). Jest on insektycydem z grupy inhibitorów syntezy chityny, których działanie polega na zaburzeniu rozwoju, metamorfozy i zachowania się owadów. Z tego też powodu działa on szczególnie aktywnie na postacie larwalne, hamując ich wzrost i doprowadzając do ich śmierci. Tym mechanizmem działania Quickbayt Spray uzyskuje przewagę nad innymi (dotychczas stosowanymi) preparatami. Dlatego też jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku, tych szczepów owadów, które uodporniły się na dotychczas stosowane substancje- szczególnie zaiązki fosforoorganiczne i karbaminiany.

Quickbayt Spray charakteryzuje się także dodatkiem cukru i dwóch atraktantów, dzięku którym posiada właściwości wabiące owady latające.

Obecność w składzie Bitrexu poprzez jego gorzki smak  ma na celu uniknięcie spożycia preparatu przez ludzi i zwierzęta.

Działanie Quickbayt Spray rozpoczyna się bardzo szybko. Dzięki temu widoczne efekty redukcji populacji much obserwujemy już w krótkim czasie po jego zastosowaniu.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Preparat Quickbayt Spray stosujemy w postaci roztworu wodnego, który przyrządzamy w nastepujący sposób:

  • w przypadku niewielkiego nasilenia inwazji- używamy 250 g preparatu na 2 litry wody

W ten sposób przygotowany roztwór roboczy stosujemy do równomiernego oprysku 100 m² powierzchni ziemi lub 40 m² ścian.

  • w przypadku dużego nasilenia inwazji- używamy 500 g preparatu na 4 litry wody

W ten sposób przygotowany roztwór roboczy stosujemy do równomiernego oprysku 100 m² powierzchni ziemi lub 80 m² ścian.

 

Przygotowany według powyższych zalecen roztwór roboczy umieszczamy w rozpylaczu i używamy do opryskiwania miejsc gromadzenia się owadów.

Preparat Quickbayt Spray zwalcza muchy przez okres 6 tygodni. W zależności od potrzeby, powtarzamy jego stosowanie po 4-6 tygodniach.

Skład:

substancja czynna- imidachloprid 100g/ kg

substancje pomocnicze- cukier, atraktanty, bitrex

Producent

Bayer

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.