Dr Schröder dowozi ZA DARMO !
Zamów 2 dowolne produkty Dr Schrödera a nie zapłacisz kosztów przesyłki.

Najczęściej kupowanePan Kurczak Poleca

Mineral Optima 5l

Doskonała przyswajalność składników daje szybkie efekty nie tylko na kościec, zapobiegając krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się na niosce szybko zmniejszając ilość stłuczek.

Nasza cena: 199.00 zł (184.26 zł netto)
Cena rynkowa: 259.45 zł
Waga: 5 kg
 
Dr Gulgot poleca

Szybki efekt po podaniu preparatu jest tym czego szukają hodowcy. Jak mówią stosujący ten produkt "stłuczki to problem, który się już nie pojawia". Polecam.

Opinia sklepu o produkcie

MINERAL OPTIMA to doskonale zbilansowana mieszanina łatwo przyswajalnych makro- i mikro- elementów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom preparat ten doskonale wpływa nie tylko na kościec, zapobiegając krzywicy i osteoporozie, ale także doskonale sprawdza się stosowany u niosek- zdecydowanie poprawia jakość skorupy jaj. Jest szczególnie zalecany w okresie wysokiego zapotrzebowania na składniki mineralne, np. w okresie wzrostu ptaków i w stadach o intensywnej produkcji nieśnej.

Wskazania

MINERAL OPTIMA podawaj u wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu:
•    terapeutycznie w zaburzeniach nieśności i jakości skorupy jaj,
•    zapobiegawczo w celu zapewnienia prawidłowej mineralizacji kośćca w najbardziej intensywnym okresie wzrostu,
•    w profilaktyce krzywicy, perozy, dyschondroplazji.
 

Informacje producenta

Stosowanie:

MINERAL OPTIMA podawaj w dawce 250-500 ml / 1000 litrów wody przez 3-5 dni.

Skład:

Chlorek sodu, tlenek magnezu / Składniki: Białko surowe 0,%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, popiół surowy 15%, metionina 0%, lizyna 0%, magnez 1%, sód 0,75%, fosfor 7,5%, wapń 2,2%.

Ilość dodatków w 1 litrze: Związki chemiczne pierwiastków śladowych: Mangan jako węglan manganu (II) (E5) 4800 mg, Cynk jako tlenek cynku (E6) 4000 mg, Miedź jako tlenek miedzi (II) (E4) 2500 mg.

Producent

Dr Schroder

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.