Master Muss Enzym Plus 10 L

Alkaliczny środek odtłuszczająco-myjący

Nasza cena: 165.00 zł (134.15 zł netto)
Cena rynkowa: 187.54 zł
Waga: 10 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Master Muss Enzym + to alkaliczny środek odtłuszczająco - czyszczący o zaawansowanej formule najwyższej skuteczności usuwania materii organicznej. Unikalny skład został dobrany z myślą o szybkim usuwaniu najbardziej uporczywych zabrudzeń w budynkach inwentarskich, w których prowadzona jest działalność rolno-spożywcza lub hodowlana.

Posiada silne właściwości nawilżające, dzięki którym radzi sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń, tj. tłuszcze, odchody zwierząt oraz pozostałe zanieczyszczenia organiczne niezależnie od stopnia twardości wody.

Master Muss Enzym + jest bezpieczny dla powierzchni z tworzyw sztucznych, stali nierdzewnej, aluminium.

Działa z siłą enzymu, dociera w głąb zabrudzeń, ułatwiając ich sprawne odczepiania od mytej powierzchni bez szorowania i chroni przed rozwojem bakterii długo po zastosowaniu. Doskonale sprawdza się w wysokociśnieniowych urządzeniach myjących.

Najlepszy efekt uzyskujemy przy zastosowaniu preparatu w pistoletach pianotwórczych. Uzyskujemy bardzo gęstą i mocno przylegającą do mytych powierzchni pianę, która aktywuje substancje rozkładające zanieczyszczenia, przyspieszając proces mycia.

Informacje producenta

Stosowanie:

Master Muss Enzym + można stosować przy myciu ręcznym oraz z użyciem urządzeń pianotwórczych.

Pistolet pianotwórczy: na suchą i chłodną powierzchnię nanosić roztwór 0,5-2%. Pianę należy nakładać od dołu do góry. Nie należy moczyć podłoża przed zastosowaniem preparatu. Pozostawić preparat na kilka minut w zależności od rodzaju podłoża i stopnia zabrudzenia. Nie dopuścić do zaschnięcia. Spłukać powierzchnie wysokociśnieniowym urządzeniem myjącym. Pistolet pianotwórczy dokładnie umyć po użyciu.

Mycie ręczne: stosować rozcieńczony preparat o stężeniu 05-3% w zależności od stopnia zabrudzenia, a następnie spłukać powierzchnię wodą.

 

Skład:

NIE ZAWIERA CHLORU!!!!

Master Muss Enzym + zawiera w 1l: niejonowe związki powierzchniowo-czynne 5%, anionowe związki powierzchniowo czynne 5%, EDTA kwas wersenowy, kwas edetonowy, komplekson II - 5%, metakrzemian sodu, inhibitory korozji.

Producent

Master

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2023. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.