K-Othrine Flow 1 l

K-othrine to płynny preparat do sporządzania emulsji wodnej stosowanej przeznaczonej do zwalczania owadów latających i biegających.

Nasza cena: 545.00 zł (443.09 zł netto)
Cena rynkowa: 593.45 zł
Waga: 1 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

K-Othrine to płynny preparat owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających, w tym pleśniakowca lśniącego, much, a także komarów, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, pcheł i innych szkodników.

Ze względu na tak szerokie spektrum działania- może być stosowany zarówno na fermach drobiu, w ubojniach, wylęgarniach, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach jak również w pomieszczeniach mieszkalnych czy fabrycznych. Tak więc z pewnością sprawdzi się w przypadku budynków inwentarskich i zabudowań gospodarczych!

Zawarta w preparacie K-Othrine deltametryna jest niezwykle skutecznym insektycydem z grupy syntetycznych pyratroidów. Neurotoksyna ta wykazuje działanie układowe (szczególnie aktywnie działa przez układ pokarmowy) i kontaktowe- efekt biobójczy następuje w przypadku zetknięcia się owada z opryskaną powierzchnią.  Ma również działanie wypłaszające.

W porównaniu z innymi pyretroidami- deltametryna charakteryzuje się wysoką fotostabilnością. Dzięki temu wykazuje również działanie pozostałościowe- dłużej zachowując swoją aktywność owadobójczą.

K-Othrine jest preparatem szybkodziałającym, wywołującym oczekiwany efekt biobójczy od razu po zastosowaniu.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

K-Othrine stosuje się w postaci zawiesiny wodnej, którą przyrządza się nastepująco:

  • 100 ml preparatu K-Othrine mieszamy z 10 litrami wody. Otrzymujemy w ten sposób 1 % roztwór, którym opryskujemy miejsca gromadzenia się i przebiegu owadów stosując 40 ml przyrządzonego roztworu na 1 m². 
  • Gdy nasze działania są skierowane przeciwko dorosłym komarom- stosujemy 2 litry preparatu na powierchnię 10 000 m².
  • Opryski wykonujemy po uprzednim oczyszczeniu powierchni. Szczególną uwagę zwracamy na oprysk miejsc bytowania i wędrówek owadów- powierzchnie wokół drzwi i okien, ściany, sufity.
  • W razie konieczności opryski powtarzamy w odstępach dwutygodniowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład:

K-Othrine zawiera 24,90 g/l deltametryny.

Producent

Bayer

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.