Najczęściej kupowanePan Kurczak Poleca

FraSal M Liquid 25kg

Fra Sal M Liquid to polecany przez wielu lekarzy weterynarii niezawodnie działający preparat zakwaszający o potwierdzonym działaniu. Opatentowana formuła tego preparatu przynosi widoczne rezultaty w postaci wysuszania ściółki.

Nasza cena: 430.00 zł (398.15 zł netto)
Cena rynkowa: 497.25 zł
Waga: 25 kg
 
Dr Gulgot poleca

Fra Sal M Liquid to najskuteczniejszy zakwaszacz, jaki kiedykolwiek stosowałem !  Po żadnym innym nie widziałem tak widocznego efektu wysuszania ściółki.   Z moich doświadczeń wynika, że podawany w połowie dawki innych renomowanych zakwaszaczy działa podobnie do nich. A gdy da się go tyle, co tamtych - nie ma sobie równych. Polecam go z czystym sumieniem !

Opinia sklepu o produkcie

Zdecydowanie jeden z najlepszych zakwaszaczy na rynku !  Preparat ten zawiera mieszaninę róznych kwasów, dzięki którym niezwykle skutecznie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, ogranicza biegunki, reguluje kwasowość w jelitach i kontroluje ilość i rodzaj bakterii, jakie w nich mieszkają. Jest to niezwykle istotne, gdyż choroby biegunkowe stanowią istotną przyczynę strat w produkcji drobiarskiej.

Trzeba pamiętać, że dużą rolę w występowaniu biegunek odgrywają nieprawidłowości w składzie jelitowej flory bakteryjnej, wynikające między innymi z zaburzeń w kwasowości środowiska przewodu pokarmowego. Zakwaszające właściwości Fra Sal'u M Liquid pozwalają na utrzymanie odpowiednich warunków niezbędnych do zapewnienia równowagi bakteryjnej flory jelitowej. Składniki prawidłowej flory wytwarzają różnego rodzaju czynniki hamujące wzrost i rozwój bakterii chorbotwórczych i tym samym zapobiegają rozwojowi patogenów. Ponadto pobudzają sprawność układu immunologicznego poprzez stymulację wytwarzania pewnych przeciwciał i substancji przeciwdrobnoustrojowych. Dlategoteż tak ważne jest utrzymanie odpowiedniego środowiska przewodu pokarmowego.

 

Stosowanie preparatu Fra Sal M Liquid ma na celu utrzymanie, a w razie potrzeby przywrócenie stanu równowagi pozwalającego na zachowanie najbardziej optymalnego składu flory jelitowej.

Pamiętaj o Fra Sal M Liquid w sytuacjach newralgicznych dla wystąpienia problemów pokarmowych- w przypadku zmiany pasz, po antybiotykoterapii czy też w stresogennych momentach chowu- np. szczepienia. Dzięki temu unikniesz i ograniczysz występowanie chorób biegunkowych.

Preparat ten jest również skuteczny w momencie, gdy problemy z przewodem pokarmowym już się pojawiły i mamy do czynienia z rozpoczynającą się biegunką. Fra Sal M Liquid wywołuje widoczny efekt w postaci wysuszenia ściółki. Zastosowanie go jako preparatu pierwszego wyboru pozwoli ograniczyć konieczność wprowadzania antybiotyków, a to przełoży się na oszczędności finansowe.

 

Wskazania

Fra Sal M Liquid to niewzykle skuteczny preparat zakwaszający, który powinieneś stosować:

  • gdy wystąpi biegunka
  • w okresie zmiany paszy
  • po antybiotykoterapii
  • aby utrzymać równowagę bakteryjną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego
  • w sytuacjach stresowych, aby zapobiec ewentualnym niestrawnościom pokarmowym

Stosuj Fra Sal M Liqiud zawsze, gdy tylko chcesz ograniczyć problemy pokarmowe swojego stada!

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Fra Sal M Liquid stosuj w dawce:

  • profilaktycznie - 1 l  / 1000 l wypijanej wody przez 2-3 razy w tygodniu,
  • leczniczo -  2 l  / 1000 l wypijanej wody przez 3 dni lub dłużej, jeśli zaistnieje taka potrzeba

 

Skład:

Fra Sal M Liquid zawiera: kwas mrówkowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, mrówczan sodu, substancje powierzchniowo czynne i dodatek usuwający osady.

Producent

Wenemco BV - Holandia

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.