Pan Kurczak Poleca

Formaster 730g

Formaster to preparat w postaci tabletki, na bazie formaldehydu uwalniajacego się po podpaleniu tabletki. Powstały w ten sposób dym wykazuje właściwości dezynfekcyjne!

Nasza cena: 28.22 zł (22.94 zł netto)
Cena rynkowa: 35.22 zł
Waga: 0.73 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 
Dr Gulgot poleca

Spróbuj!!! Wygodniej, bezpieczniej i niedrogo. A dym dotrze wszędzie.

Opinia sklepu o produkcie

Formaster to łatwy w użyciu środek i skuteczny preparat przeznaczonym do dezynfekcji pomieszczeń hodowlanych. Jego substancja czynna- formaldehyd- wykazuje działanie bójcze w kierunku bakterii zarówno G-, jak i G+ po przez reakcję z białkamipowodując ich nieodwracalną denaturację.

Warto wiedzieć że roztwór wodny formaldechydu czyli substancji czynnej preparatu Formaster to znana wielu hodowcą FORMALINA. Dlatego Ci, którzy zaufali tej substancji mają teraz znacznie bezpieczniejszy, wygodniejszy i również niedrogi sposób dezynfekowania za pomocą tej substancji.

Ważne! Pamiętaj, że substancja ta ma niskie pH co nie gwarantuje inaktywacji wszystkich sporów bakteryjnych oraz prądków odpornych na kwasy. Dlatego istotne jest zastosowanie środka dezynfekującego o pH kwasowym.

 

Informacje producenta

Stosowanie:

Formaster występuje w postaci tabletki, którą należy podpalić i odczekać około 5 minut, aż cała tabletka zostanie pochłonięta przez płomienie.

Następnie wkładamy tabletke do metalowego pojemnika i gasimy ogień.

Pozostawiamy dymiący produkt aż do całkowitego spalenia. 

Stosowanie preparatu Formaster zaleca się w pomieszczeniach zamkniętych, bez obecności zwierząt, o temperaturze 15-50º C i wilgotności względnej minimum 70 %.

Zalecany czas odkażania to 6 godzin. Pomieszczenie następnie należy wywietrzyć przez ok. 24 h. Wprowadzanie zwierząt zaleca się po upływie 48 godzin.

1 tabletka Formaster przeznaczona jest do dezynfekcji 300m³.

Skład:

Substancją czynną preparatu Formaster jest paraformaldehyd (37%).

Producent

Chemifarma

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.