Epatral 89 5 l

Epatral 89 pobudza funkcje wątroby i trzustki. Podnosi sprawność metaboliczną. Przywraca sprawność wątroby po leczeniu.

Nasza cena: 320.00 zł (296.30 zł netto)
Cena rynkowa: 350.91 zł
Waga: 5.2 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Mieszanina bardzo silnych substancji naturalnych i ziołowych, które wspomagają i regulują czynności wątroby i trzustki. Pobudza metabolizm wszystkich składników w organizmie i sprawia, że ptaki są zdrowsze i bardziej wydajne. Przedłuża okres niesności, przywraca sprawność wątroby po chorobach i zatruciach.

Epatral 89 nasila przemiany energetyczne oraz podnosi odporność organizmu. Wspomaga odtruwanie i usuwanie toksyn, redukuje ryzyko wystąpienia syndromu stłuszczenia wątroby i nerek. Poprawia wykorzystanie paszy i obecnych w niej składników mineralnych.

Wskazania

Epatral 89 stosuj w następujących sytuacjach:

  • w okresie wzrostu,
  • w czasie zwiększonego obciążenia organizmu,
  • u ptaków starszych,
  • po leczeniu antybiotykami.

Informacje producenta

Stosowanie:

Epatral 89 stosuj w dawce 1-3 l / 1000 l wypijanej wody przez 6-7 dni w miesiącu.

Skład:

1 litr preparatu Epatral 89 zawiera: Ekstrakt z kurkumy100 ml; Witamina B9 100 ml; Wyciąg z wydzieliny gruczołu atramentowego mątwy, szafranu indyjskiego, widłaka, nasion kulczyby 100 ml; Mieszanina substancji aromatycznych* 10 ml; Nośnik do 1000 ml.

* wodno - alkoholowe wyciągi prowitamin i ich pochodnych: izomerów witaminy A, witaminy B, bioflawonoidów, witaminy E innych niż alfa-tokoferol.

Producent

Nutral

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2023. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.