Pan Kurczak Poleca

Ecocid S 2,5 kg

Ecocid S to uniwersalny preparat dezynfekcyjny do powierzchni i sprzętu, działa nawet w bardzo zimnej lub twardej wodzie. Nie powoduje korozji, ma przyjemny zapach.

Nasza cena: 170.00 zł (157.41 zł netto)
Cena rynkowa: 189.60 zł
Waga: 2.5 kg
 
Dr Gulgot poleca

Polecam tym wszystkim, którzy polubili VirKon S. Skład ten sam, opakowanie  12,5 x większe, a cena proporcjonalnie o 30% mniejsza. Bardzo skuteczny i uniwersalny preparat.

Opinia sklepu o produkcie

Preparat do dezynfekcji pomieszczeń gospodarskich, klatek, pojemników transportowych, poideł, karmideł oraz innego sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w hodowli. Zapewnia ochronę przed wieloma groźnymi chorobami zakaźnymi, w tym przed ptasią grypą wywoływaną przez wirusa H5N1.

Ecocid S wykazuje się szerokim spektrum aktywności wirusobójczej, bakteriobójczej oraz grzybobójczej. Ma postać rozpuszczalnego proszku i jest łatwy do użycia na każdej powierzchni i wyposażeniu we wszelkich pomieszczeniach gospodarskich hodowli wielko- i drobnotowarowej.

Informacje producenta

Stosowanie:

Ecocid S jako roztwór aktywny może być stosowany w postaci aerozolu, rozpylania lub zamgławiania, a także do stosowania na wszelkich barierach dezynfekcyjnych - np. na matach i w przejazdach.

  • przygotowanie roztworu – 50  g preparatu / 5 l wody
  • zalecane jest używanie gumowych rękawic

Skład:

pentanopotas bis(nadtlenomonosiarczan)bis(siarczan) 500g/1000kg (monosiarczan potasu)

Producent

Krka

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.