Despadac 22 5 l

Despadac to wszechstronny preparat do mycia i dezynfekcji. Niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Dezaktywuje komórki drobnoustrojów oraz wydzielane przez nie toksyny.

Nasza cena: 235.14 zł (191.17 zł netto)
Cena rynkowa: 264.82 zł
Waga: 5.2 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Despadac 22 to środek dezynfekcyjny o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym. Przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, środków transportu, sprzętu i narzędzi. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Preparat jest aktywny w niskich stężeniach, dzięki czemu jest bardzo wydajny.

Despadac 22 zawiera substancje czynne, które reagują z wolnymi grupami aminowymi białek powodując ich wytrącanie się z roztworu. Despadac 22 zmienia strukturę białkową komórek patogenów i niszczy je. Jednocześnie inaktywują toksyny produkowane przez bakterie. Despadac 22 wpływa na metabolizm mikroorganizmów przez hamowanie ich systemu enzymatycznego i uniemożliwienie oddychania komórkowego.

Informacje producenta

Stosowanie:

Despadac 22 można stosować do do mycia i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt, środków transportu, sprzętu i narzędzi.

  • dezynfekcja ogólna powierzchni oraz sprzętu oraz w ogniskach chorób bakteryjnych i grzybiczych - zmywanie roztworem 0,5% (1 litr Despadac 22 w 200l wody)
  • dezynfekcja w ogniskach chorób wirusowych - roztwór 1% (1l Despadac 22 w 100l wody)
  • nasączanie mat – dwa razy wyższe stężenie niż w normalnej dezynfekcji, tj. odpowiednio 1% i 2%
  • zamgławianie  - 0,5-1ml preparatu na 1m3 objetości pomieszczenia.

    Zwięrzęta można wrowadzić po wyschnięciu preparatu. Preparat nie jest wrażliwy na twardą wodę użytą do przygotowania roztworu roboczego.

Skład:

1 litr preparatu Despadac 22 zawiera: chlorek didecylodimetyloamonium 9,18%, glutaraldehyd 10,20%; Podłoże płynne do 100%.

Producent

Calier

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2021. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.