Clinafarm Smoke 1 szt.

Clinafarm Smoke to świeca dymna do niszczenia grzybów i pleśni. Doskonale sprawdza się w dezynfekcji silosów paszowych oraz wszystkich innych zamykanych przestrzeni.

Nasza cena: 86.17 zł (79.79 zł netto)
Cena rynkowa: 99.99 zł
Waga: 0.05 g

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Niezwykle praktyczna świeca dymna niszcząca grzyby w przestrzeniach zamkniętych, np. w silosach paszowych. Trwale uszkadza przepuszczalność błony komórkowej grzyba, działa szybko i skutecznie. Niszczy także zarodniki.

Clinafarm Smoke  zawiera enilkonazol - syntetyczną substancję przeznaczoną do niszczenia popularnych na fermach grzybów z rodzaju: Aspergillus, Trichophyton i Microsporum sp. Działa również na pleśnie z rodzaju Candida sp. oraz bakterie Salmonella sp. oraz paciorkowce.

Clinafarm Smoke jest środkiem łatwo palnym. Dym świecy nie jest toksyczny, a przypadkowa inhalacja nie zawiera ryzyka dla zwierząt  ani dla osób stosujących preparat. Można go stosować w wylęgarniach.

Informacje producenta

Stosowanie:

Clinafarm Smoke stosuj do zwalczania grzybów w przestrzeniach zamkniętych:

  • silosy paszowe,
  • narzędzia,
  • kontenery transportowe. 

1 świeca wystarcza do dezynfekcji pomieszczenia o kubaturze 50 m3.

Można stosować równolegle z Clinafarm spray lub jako podstawowy dezynfekcyjny środek grzybobójczy, np. w pomieszczeniach, w których zastosowanie oprysku jest wykluczone.

Skład:

1 świeca Clinafarm Smoke zawiera: Enilkonazol 5 g

Producent

Janssen Pharmaceutica

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.