Carnifarm 5 l

Carnifarm stymuluje i przyspiesza wzrost zwierząt. Poprawia odporność i kondycję stada, ogranicza upadki w pierwszych dniach po wstawieniu.

Nasza cena: 325.00 zł (300.93 zł netto)
Cena rynkowa: 348.99 zł
Waga: 5.2 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Systematyczne stosowanie preparatu skraca okres tuczu u indyków, zmniejsza ilość paszy zużywanej na 1 kg przyrostu masy ciała. Umożliwia także uzyskanie szybkiego szczytu nieśności, a także utrzymanie wysokiej nieśności przez długi okres. Zawiera bardzo istotne dla organizmu połączenie karnityny i tauryny.

Carnifarm jest szczególnie skuteczny w pierwszych dniach życia ptaków, ponieważ zawiera składniki wzmagające aktywność zwierząt, co w efekcie przejawia się prawidłowym pobieraniem paszy i wody. Dzięki temu CARNIFARM zapewnia zwiększoną żywotność i witalność stada i w sposób istotny ogranicza upadki w początkowym okresie odchowu.
Carnifarm ma istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pokarmowego, krwionośnego, immunologicznego. Komponenty zawarte w preparacie w sposób istotny pobudzają proces trawienia poprzez zwiększenie wydzielania soku żołądkowego i enzymów trzustkowych. Obecność karnityny decyduje o wydolności organizmu, sile mięśni, aktywności mięśnia sercowego.  Od strony biochemicznej Carnifarm zapewnia prawidłowy metabolizm kwasów tłuszczowych i aminokwasów, dostateczną produkcję energii z ciał ketonowych, reguluje stężenie amoniaku we krwi. Stymuluje także aktywny transportu ATP na poziomie komórki.

Wskazania

Carnifarm stosuj zawsze wtedy, gdy chcesz uzyskać szybkie efekty produkcyjne w skróconym czasie oraz:

  • kiedy chcesz doprowadzić zwierzęta do dobrej kondycji,
  • w pierwszych dniach życia, ponieważ zapewnia zwiększoną żywotność i witalność młodych zwierząt i ogranicza w sposób istotny upadki w początkowym okresie odchowu,
  • w celu zmniejszenia zużycia i lepszego wykorzystania paszy,
  • w celu wyrównania rozwoju w fazie intensywnego wzrostu i tuczu.
     

Informacje producenta

Stosowanie:

Canifarm podawaj w dawce:

  • 850 ml / 1000 l wypijanej wody przez 4-5 dni w pierwszym tygodniu po wstawieniu.
  • Potem w zależności do potrzeb, co 2-3 tygodnie przez 4-5 dni.

Skład:

1 litr preparatu Canifarm zawiera: L-Karnityna 30 g; Tauryna 13,33 g; Chlorek argininy 19,33 g; Glukonian magnezu 6,67 g; N-Acetylocysteina 6,67 g; Sorbitol 0,30 g; Biotyna 6,67 mg; Dodatki aromatyczne 5,28 g; Nośnik do 1000 ml.

Producent

Biofactor

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.