Herballine dowozi ZA DARMO !
Zamów 4 dowolne produkty Herballine a nie zapłacisz kosztów przesyłki.

Cardiolin 2l

Mocne serce, wydajny układ krwionośny

Nasza cena: 149.00 zł (137.96 zł netto)
Cena rynkowa: 156.33 zł
Waga: 2 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Cardiolin to preparat zawierający w swoim składzie najbardziej aktywne formy miedzi, które są ważnym elementem wielu enzymów, głównie tych aktywujących ważne procesy utleniania i redukcji. Za pośrednictwem tych enzymów, miedź pełni funkcję ochronną (antyoksydacyjną), wzmacnia odporność i uczestniczy w przemianach metabolicznych, np. tkanki łącznej. Niedobór miedzi prowadzi m.in. do osłabienia trwałości elastyny tętnic, co spowodowane jest wadliwym usieciowaniem łańcuchów polipeptydowych, na skutek braku aktywności oksydazy lizylowej.

Substancje aktywne zawarte w wyciągach z głogu i kasztanowca, mają wpływ na elastyczność, wzmocnienie oraz wydajność ścian naczyń krwionośnych, co przyczynia się do zapewnienia prawidłowego krążenia krwi, zwiększenia wydolności mięśnia sercowego i obniżenia prawdopodobieństwa wystąpienia zawałów i wylewów, szczególnie u najokazalszych sztuk.

Pamiętaj!!!

Niejednokrotnie doświadczyłeś zdenerwowania z powodu upadków dorodnych sztuk na samym końcu tuczu - to nie odwracalna strata dla Twojego portfela. Ogranicz to jak najszybciej!!!

Głóg jednoszyjkowy – pochodzi z obszarów zachodniej Azji, Kaukazu, Europy i Afryki Północnej. Uzyskiwany z rośliny ekstrakt zawiera saponiny, flawonoidy, związki purynowe. Głogowi przypisuje się właściwości rozkurczające naczynia wieńcowe serca i uspokajające. Wykazuje działanie inotropowe dodatnie - zwiększa kurczliwość mięśnia sercowego poprawiając pracę serca jako pompy. Serce może pracować wolniej, ale wydajniej.

Kasztanowiec pospolity - uprawiany jest w niemal całej Europie, a przybył z Półwyspu Bałkańskiego. Dzięki zawartym w kasztanowcu flawonoidom (m.in. rutyna) i fenolokwasach działa przeciwzapalnie, rozkurczająco, przeciwkrwotocznie (uszczelnia naczynia krwionośne). Wykorzystywany w zaburzeniach krążenia krwi, zapaleniu żył, miażdżycy, obrzękach, krwiakach, skurczach, zapaleniu ścięgien oraz w walce z zakrzepami i zastojami żylnymi.

Wskazania

Cardiolin został stworzony aby:

  • spowalniać pracę serca,
  • wpływać na elastyczność ściany tętnic,
  • chronić naczynia krwionośne przed zwężeniem,
  • chronić organizm przed wolnymi rodnikami.

Informacje producenta

Stosowanie:

Cardiolin stosuj: 500 ml / 1000 l wody pitnej przez okres 4-6 dni, ilość można skumulować w czasie 8-12 h. W sytuacjach skrajnych można ją podwoić.

UWAGA! Nie należy stosować preparatu Cardiolin 24h przed i 24h po szczepieniu, preparat zawiera aktywne formy miedzi mogące negatywnie wpłynąć na proces szczepienia.

Skład:

SKŁAD (w 1l):

MATERIAŁY PASZOWE: chlorek sodu (11.4.1) (NaCl), chlorek potasu (11.5.1) (KCl).
SUBSTANCJE MINERALNE: Na 390 mg, K 510 mg.
DODATKI TECHNOLOGICZNE: sorbitol (E 420).
DODATKI ZOOTECHNICZNE: wyciąg z głogu jednoszyjkowego, wyciąg z kasztanowca zwyczajnego.
DODATKI DIETETYCZNE: Witaminy: tauryna 2 000 mg, Aminokwasy: L-lizyna (3.2.3) 10 000 mg, Pierwiastki śladowe: Cu (3b405) 2 100 mg.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 0%, tłuszcz i olej surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 1%,popiół surowy 5%.

Producent

Herballine

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.