Calgonium Agro 5l

Nasza cena: 210.00 zł (170.73 zł netto)
Cena rynkowa: 277.50 zł
Waga: 6 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Calgonium Agro jest silnym środkiem przeznaczonym do usuwania osadów z kamienia, wapnia, leków, witamin z obiegów doprowadzających wodę pitną dla zwierząt. Szybko czyści nawet mocno pokryte osadem powierzchnie, przywracając im czysty i jasny wygląd. Rozpuszcza osady kamienne na każdym podłożu, nie uszkadzając podłoża. Preparat obojętny wobec uszczelek, kauczuku i tworzyw sztucznych. Nie wymaga działań mechanicznych.


Calgonium Agro odpowiada przepisom dotyczącym procesów mycia dla produkcji towarów przeznaczonej do spożycia przez ludzi i zwierzęta.

Wskazania

Calgonium Agro jest bardzo pomocny w hodowli do czyszczenia obiegów wodnych, poideł oraz urządzeń narażonych na osadzanie się kamienia np. zraszaczy, urządzeń dostarczających wodę i parę, filtrów wodnych etc. Z powodzeniem odczyszcza płytki podłogowe i ścienne. Stosowany do usuwania kamienia kotłowego z wentylatorów pracujących w środowisku wodnym.

Informacje producenta

Stosowanie:

Calgonium Agro zaleca się stosować w celu:

Mycie i oczyszczanie obiegów wody pitnej dla zwierząt przed dezynfekcją:

  • przepłukać instalację czystą wodą, wprowadzić do obiegu roztwór 2%-5% (w zależności od intensywności zabrudzenia) i pozostawić do kontaktu na 6-12 godzin.
    UWAGA ! ZAPEWNIĆ ODPOWIETRZENIE OBIEGU. Przepłukać obieg czystą wodą i przeprowadzić dezynfekcję preparatem Agri Germ 2000.

Mycie i usuwanie osadów z powierzchni plastikowych, posadzek i okładzin płytkowych:

  • sporządzić roztwór 10%-20% (w zależności od grubości kamienia) i nanieść go na powierzchnię za pomocą ręcznego atomizera. Odczekać ok. 15 minut. UWAGA! NIE SZOROWAĆ. Spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego.

Mycie i oczyszczanie powierzchni ze stali nierdzewnej:

  • stosować roztwór 1%, oczyszczana powierzchnie dokładnie spłukać czystą wodą.


Uwaga! Nie wolno mieszać środka Calgonium Agro z wyrobem chlorowanym (zawiera kwas solny).

Skład:

Calgonium Agro zawiera: kwas solny, niejonowe związki powierzchniowo-czynne, inhibitor korozji.

Producent

Vet Protect

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.