BIO GEL 10l

BIO GEL to bardzo alkaliczny środek do mycia w postaci żelu.

Nasza cena: 250.00 zł (203.25 zł netto)
Cena rynkowa: 290.74 zł
Waga: 10 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

BIO GEL to produkt silnie alkaliczny, przeznaczony do mycia pomieszczeń hodowlanych ( szczególnie sprawdza się w przypadku długich cykli produkcyjnych- nioska, hodowla indyka), a także polecany jest do stosowania w przemyśle spożywczym.

Szczególną zaletą preparatu jest możliwość zastosowania jego w postaci żelu, co umożliwia odpowiednie mycie powierzchni trudno dostępnych dla innych preparatów.

Informacje producenta

Stosowanie:

BIO GEL  można stosować przy użyciu dowolnego systemu dozującego, m.in. lancy pianotwórczej czy też sprzętu pianującego.

Zalecany jest do stosowania w stężeniach 1-10%. W zależności od wybranego stężenia przyjmuje formę piany (1-3%) lub żelu (3-10%). Forma żelu zwiększa zdolność przylegania tego preparatu do powierzchni, a tym samym wydłuża czas kontaktu, zwiększając skuteczność działania.

Zalecany czas kontaktu wynosi 10-60 minut.

Skład:

W skład preparatu BIO GEL wchodzi wodorotlenek sodu, a także niejonowe związki powierzchniowo czynne, środki zwilżające, inhibitory korozji, a także związki kompleksujące.

Producent

Cid Lines

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.