Baycidal WP 25 1 kg

Baycidal jest idealny w zwalczaniu larw pleśniakowca lśniącego. Skuteczny także na muchy.

Nasza cena: 599.23 zł (554.84 zł netto)
Cena rynkowa: 791.97 zł
Waga: 1.2 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Coś specjalnego do zwalczenia pleśniakowca lśniącego (Alphitobius diaperinus ) na Twojej fermie. Jeden z najlepszych preparatów na rynku. Przede wszystkim działa na larwy i rozpylony na ściółkę niszczy pokolenia które nie zostały zabite w czasie poprzedniego zabiegu, jak i te, które wykluły się w tym czasie z jaj. Zwalcza także wiele innych gatunków much popularnie występujących na fermach drobiu.

Pleśniakowiec lśniący, znany też jako czarny chrząszcz ściółkowy, przenosi wiele czynników chorobotwórczych, takich jak: grzyby, bakterie, wirusy, oocysty kokcydiow, larwy tasiemcow itp. Drąży tunele w materiale izolacyjnym ścian kurnikow, obniżajac ich właściwości izolacyjne. Może atakować sąsiadujące z fermą domy mieszkalne. Zwalczanie pleśniakowca lśniącego powinno być przeprowadzone równocześnie z użyciem preparatu zawierającego szybko działający insektycyd np. Solfac WP 10.

Informacje producenta

Stosowanie:

Baycidal WP 25 stosuj w formie oprysku 100 ml / 1 m2 powierzchni ściółki lub odchodów.

Przygotowanie roztworu - 100 g / 10 l wody


Zwalczanie pleśniakowca lśniącego powinno być przeprowadzone równocześnie z użyciem preparatu zawierającego szybko działający insektycyd, np. Solfac WP 10.

Skład:

100 g preparatu Baycidal WP 25 zawiera: Triflumuron 97 g.

Producent

Bayer

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.