Aspergitral 5 l

Aspergitral to dostępny bez recepty preparat przeciwgrzybiczy. Hamuje rozwój grzybów w układzie oddechowym, wolu i jamie dziobowej, a także w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego.

Nasza cena: 220.00 zł (203.70 zł netto)
Cena rynkowa: 237.58 zł
Waga: 5.2 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Unikalny produkt, który pomaga zwalczać grzybicę w stadzie indyków. Działa na popularne na fermach drobiu grzyby z rodzaju Aspergillus sp. oraz Candida sp.
Chroni płuca, tchawicę i worki powietrzne przed zakażeniem. Dodatkowo działa odkażająco na przewód pokarmowy oraz poprawia jakość treści pokarmowej redukując w niej ilość zarodników grzyba.

Aspergitral zapobiega rozwojowi procesów zapalnych w układzie oddechowym i przewodzie pokarmowym. Przyczynia się do prawidłowego rozwoju indyków, poprawia przyrosty masy ciała, eliminuje zaczerwienienia skóry i niespecyficzne zapalenia w obrębie błon śluzowych. Przeciwdziała anemii i niedokrwistości oraz nieporządanemu objawowi, jakim jest rogowacenie naskórka. Praktyka fermowa wskazuje, że warto go podawać podczas intensywnej kuracji antybiotykowej, która może doprowadzić do wzmożonego rozwoju grzybów w organizmie. W takim przypadku Aspergitral zabezpiecza stado przed wtórną infekcją grzybiczą.

Wskazania

Aspergitral stosuj w przypadku grzybic wywołanych przez Candida albicans,  Aspergillus sp. oraz podczas trwania lub bezpośrednio po intensywnej kuracji antybiotykowej jako preparat osłonowy.

Informacje producenta

Stosowanie:

Aspergitral stosuj doustnie w dawce:

  • 3 l / 1000 l wypijanej wody przez 3 dni.
  • 1 l / 1000 l wypijanej wody przez kolejne 5 dni.

Skład:

1 litr preparatu Aspergitral zawiera: Jodek potasu 120 mg; Witamina B1 1 g; Mieszanina substancji aromatycznych* 10 ml.

* wodno - alkoholowe wyciągi prowitamin i ich pochodnych: izomerów witaminy A, witaminy B, bioflawonoidów, witaminy E innych niż alfa tokoferol.

Producent

Nutral

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.