Ascorequil 5 l

Ascorequil ogranicza stres, wspomaga reakcje energetyczne i wspomaga regenerację wątroby. Przyspiesza powrót do zdrowia i poprawia wzrost.

Nasza cena: 234.98 zł (217.57 zł netto)
Cena rynkowa: 286.78 zł
Waga: 5.2 kg

Produkt chwilowo niedostępny

 

Opinia sklepu o produkcie

Sprawdzony preparat wieloskładnikowy, który dostarcza wielu cennych składników pokarmowych, a jednocześnie jest tak zbilansowany, aby wspierać i regenerować wątrobę i mięśnie. Jest doskonały w sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na składniki odżywcze, tj. w okresie szybkiego wzrostu, rekonwalescencji, stresu. Stabilizuje przemiany energetyczne wątroby i mięśni, pobudza wydzielanie enzymów trawiennych i żółci oraz przyspiesza przesuwanie treści jelitowej.

Ascorequil sprawdza się w obliczu stresu indyków (zatrucia, nadmierne zagęszczenie, koralenie, upały, szczepienie itp.). Jego korzystne działanie jest wyraźne również w tkance mięśniowej, preparat dbając o przemiany energetyczne w mięśniach przyczynia się do prawidłowego ich przyrastania.  Ascorequil zawiera między innymi karnitynę, metioninę, sorbitol, kwas asparaginowy i witaminę B12 - wszystkie te substancje są doskonale znane fachowcom od fizjologii i uznane wśród zooteczników i lekarzy weterynarii.

Wskazania

Ascorequil podawaj:

  • w okresie intensywnego wzrostu i po chorobach,
  • w obliczu stresu,
  • aby pobudzić stado do silniejszego wzrostu.

Informacje producenta

Stosowanie:

Ascorequil podawaj w dawce 1-2,5 l / 1000 l wypijanej wody przez 3 dni.

Skład:

1 litr preparatu Ascorequil zawiera: Sorbitol 100 g; DL-Metionina 20 g; Glicyna 10 g; Kwas glutaminowy 10 g; L-Kwas asparaginowy 10 g; D-pantotenian wapnia 10 g; L-Karnityna 5 g; Witamina PP 10 g; Witamina B1 2 g; Witamina B6 1 g; Witamina B12 15 mg; Nośnik do 1000 ml.

Producent

Ascor Chimici Slr

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2023. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.