Aqua-Finall 5 l

Aqua-Finall to doskonały elektrolit z glukozą i glicyną! W czasie biegunek uzupełnia elektrolity w organizmie ptakaów. Niezastąpiony w okresie upałów i w końcowym okresie tuczu. Pozwala podnieść masę ubojową nawet o 7% a dodatkowo zmniejsza ilość upadków w transporcie.

Nasza cena: 230.00 zł (212.96 zł netto)
Cena rynkowa: 259.38 zł
Waga: 5.5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Preparat uzupełniający elektrolity z dodatkiem związków energetycznych. Zwiększa wchłanianie wody o ok. 7%. W okresie upałów pokrywa zwiększone zapotrzebowanie ptaków na elektrolity i poprawia przyswajanie wody z odcinka jelitowego. Pozwala podnieść końcową masę ciała, jeśli podaje się go przez ostatnich kilka dni przed odstawą. Dodatkowo zmniejsza ilość upadków w hodowli oraz transporcie.

Aqua-Finall zawiera łatwo przyswajalne związki: węglowodany, elektrolity oraz glicynę, która wykazuje funkcje odtruwające. Aminokwas ten tworzy połączenia z toksynami w układzie pokarmowym i w krwi, a kompleksy takie są następnie usuwane z moczem. Dzięki temu Aqua-Finall podnosi stan ptaka, co hodowca obserwuje poprzez wzrost aktywności stada i poprawę przyrostów.

Wskazania

Aqua-Finall podawaj:

  • aby uzupełnić energię i elektrolity u indyków w okresie zwiększonego na nie zapotrzebowania, np. podczas upałów, przy biegunkach,
  • przy spadku apetytu u stada,
  • w końcowym okresie tuczu, aby poprzez wysycenie tkanek poprawić masę ubojową,
  • przed transportem (przerzut na hale tuczowe, czy do ubojni).

Informacje producenta

Stosowanie:

Aqua-Finall podawaj w dawce 800 ml / 1000 l wypijanej wody przez 3-5 dni.

Skład:

Aqua-Finall zawiera: jony sodu i potasu, glicyna, glukoza.

Producent

Artimon/AKM

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.