Antyfungalin 2l

Stworzony do walki z grzybami

Nasza cena: 295.00 zł (273.15 zł netto)
Cena rynkowa: 315.23 zł
Waga: 2.2 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Antyfungalin to preparat zawierający w swoim składzie wyciągi ziołowe, których substancje czynne w istotny sposób minimalizują ryzyko wystąpienia zakażeń grzybiczych. Odpowiednie ich połączenie z jodem i witaminą A, wykazuje silne działanie zabezpieczające organizm przeciw grzybom z rodzaju Aspergillus flavus, Aspergillus fumigatus oraz Candia albicans. Substancje aktywne preparatu, po przeniknięciu do krwi i narządów wewnętrznych, wydzielają się przez płuca, nerki, wątrobę oraz skórę zapewniając wysoką skuteczność działania w obrębie całego organizmu. Produkt nie jest lekiem.

Pamiętaj!!!

Zakażenia grzybicze są czynnikiem stosunkowo często powodującym zachorowania ptaków i ich upadki. Ryzyko infekcji, niezależnie od rodzaju grzyba, wzrasta przy niedostatecznej higienie środowiska, paszy i wody, a także w przypadku długotrwałej antybiotykoterapii, przy niedoborach witaminy A oraz w wyniku działania czynników immunosupresyjnych, co ma bezpośrednie przełożenie na poniesione straty produkcyjne.

Drzewo herbaciane - występuje w Australii. Nazwa drzewa może być myląca, ponieważ nie ma ono nic wspólnego z herbatą. Z liści tego drzewa pozyskiwany jest olejek, który posiada szerokie działanie prozdrowotne. Dobroczynne działanie liści drzewa herbacianego było znane już Aborygenom oraz rdzennym mieszkańcom Australii. Olejek ten ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dzięki temu może być skutecznym środkiem wspomagającym leczenie różnego rodzaju infekcji. Posiada bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu grzybic. Obecnie, ze względu na duże zapotrzebowanie na olejek, drzewo herbaciane jest w Australii uprawiane na szeroką skalę.  

Glistnik jaskółcze ziele - rozpowszechniony w strefie klimatu umiarkowanego w Eurazji. Roślina ma długą tradycję zastosowań sięgających starożytności. Działanie ziela glistnika jest wypadkową reakcji na szereg zawartych w nimalkoloidów izochinolinowych (np: chelidonina, berberyna, stylopina czy sparteina) wykazujących działanie żółciopędnie, rozkurczowe na mięśnie gładkie, przeciwbakteryjnie, bakteriobójcze, a szczególnie grzybobójcze.

Wskazania

Antyfungalin został stworzony aby:

  • wspierać organizm w trakcie zakażeń grzybicą,
  • ograniczać występowanie zakażeń grzybicą w okresie zwiększonego ryzyka,
  • zabezpieczyć organizm w trakcie i po antybiotykoterapii,
  • ograniczyć wpływ słabej jakościowo ściółki.

Informacje producenta

Stosowanie:

Antyfungalin  stosuj:

  • do picia: 200 ml / 1000 l wody pitnej, 8-12 h dziennie, przez okres 5 dni. W sytuacji silnej grzybicy stosować 300 ml w tym samym okresie czasu.
     
  • w oprysku: w 1 tygodniu życia piskląt w ilości 200ml/10l ciepłej wody przez 7 dni. W trakcie i 3-5 dni po antybitykoterapii 250ml/10l ciepłej wody 1-2 razy dziennie

 

Skład:

SKŁAD (w 1l): 

MATERIAŁY PASZOWE: chlorek sodu (11.4.1) (NaCl), chlorek potasu (11.5.1) (KCl).
SUBSTANCJE MINERALNE: Na 390 mg
DODATKI ZOOTECHNICZNE: wyciąg z glistnika jaskółcze ziele (CoE 122) 420 000 mg, olejek z sosny zwyczajnej (CoE 340) 150 000 mg, olejek z drzewka herbacianego (CoE 275) 65 000 mg, wyciąg z bluszczu pospolitego 20 000 mg.
DODATKI DIETETYCZNE: Witaminy: witamina A (E 672) 5 000 000 j.m. (propionian retinolu 5,375 g). Pierwiastki śladowe: I (E2) 30 000 mg (jodek potasu).
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 0%, tłuszcz i olej surowy 0%, włókno surowe 0%, metionina 0%, lizyna 0%, popiół surowy 1%.

Producent

Herballine

Zdjęcia

Rodzaj paszy

Mieszanka paszowa uzupełniająca

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2024. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.