Pol Lena Forte JKM 5kg

30% WIĘCEJ SUBSTANCJI CZYNNEJ!!!!

Nasza cena: 229.00 zł (186.18 zł netto)
Cena rynkowa: 244.80 zł
Waga: 5 kg
 

Opinia sklepu o produkcie

Pol Lena Forte JKM to preparat o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Służy do mycia i odkażania pomieszczeń, sprzętu, środków transportu, a także do nasączania mat dezynfekcyjnych i do przeprowadzania oprysków w obecności zwierząt, zarówno w obszarze hodowlanym jak i weterynaryjnym.
Pol Lena Forte JKM ma szerokie spektrum działania, niszczy większość popularnych na fermach drobnoustrojów, w tym grzyby a dodatkowo nie ma okresu karencji.

Informacje producenta

Stosowanie:

Pol Lena Forte JKM stosuj raz w tygodniu po usunięciu ściółki i nawozu oraz mechanicznym oczyszczeniu i umyciu wodą powierzchni, środków transportu i higieny urządzeń, mat dezynfekcyjnych oraz między wstawieniami w formie oprysku i do mycia:

  • wilgotne pomieszczenia (ściany, okna, podłogi) –  stężenie 0,2 - 3% w ilości 200 ml / m2
  • powierzchnie porowate i drewniane – stężenie 0,2 - 3% w ilości 500 ml / m2
  • środki transportu – stężenie 2 - 3% w ilości 300-500 ml / m2
  • koryta, poidła - stężenie 2 - 3% przez 20-30 minut
  • maty dezynfekcyjne – roztwór 2-  3%

Odkażanie pomieszczeń można przeprowadzić w obecności zwierząt. Roztwory w stężeniach użytkowych (0,2 - 3%) nie drażnią błon śluzowych.


Zmiana barwy roztworu wskazuje na konieczność sporządzenia nowego.

Korytka, poidła należy raz w tygodniu po mechanicznym oczyszczeniu przemyć 3% roztworem, następnie po 20-30 minutach spłukać bieżącą wodą.

Skład:

1 litr preparatu Pol Forte Lena JKM zawiera: jod 2,6%, kwas fosforowy 21%, alkohol izopropylowy 10%, niejonowe związki powierzchniowo czynne 15%

Producent

JKM

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone © MojeIndyki.pl 2009-2023. Kopiowanie w całości lub fragmentów informacji zawartych w serwisie www.mojeindyki.pl bez wyraźnej, pisemnej zgody właściciela jest zabronione. Dotyczy to zarówno treści tekstowej, jak i graficznej. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i wykorzystywania plików cookies.